Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję

WordBeastKiedy nauczycielka matematyki, przy wystawianiu oceny końcowej w liceum, zapytała mnie, czym chcę się zajmować w przyszłości, bez chwili wahania odpowiedziałam: „Będę pisać książki, Pani Profesor!„. Westchnęła z nieskrywaną ulgą. Domyśliłam się, że nie widzi we mnie szans na spełnienie groźby ze słynnego zeszytu ćwiczeń „I Ty zostaniesz Pitagorasem”, ale wolałam wierzyć, że ucieszyła się na myśl, że kiedyś będzie mogła przeczytać coś mojego. Od matury minęło już sporo lat, a żadna z moich książek nie kurzy się jeszcze na księgarnianej półce. Ale pracuję nad tym, Pani Profesor!

Tymczasem prywatnie piszę do szuflady, a zawodowo do magazynów, portali, czasem folderów i stron WWW. Na emeryturze planuję zmienić proporcje.

Coś więcej? Pytaj: beast(at)wordbeast.pl