Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję

Odkąd zaczęłam pisać – najpierw w szkole, potem dla przyjemności i zawodowo – najgorszym momentem był dla mnie początek. Pierwsza litera, zdanie, akapit. I po dziś dzień migający kursor na pustej stronie edytora tekstu wzbudza we mnie niepokój. Jest jak sekundnik na tarczy zegara. Gdy się skupię, nawet słyszę jego tykanie. Jest oczekiwaniem. Jest wyzwaniem. Tekst, który ma powstawać, ma być tym szczególnym, ma być satysfakcjonujący. Dla Ciebie.

Czas więc zacząć. To miejsce to ucieleśnienie moich pisarskich potrzeb. Miejsce, gdzie będę pisać o tym, o czym chcę i kiedy chcę. Głównie jednak o tym, co mi najbliższe – o słowach i ludziach.

Kilkanaście lat temu miałam bloga. O jego istnieniu wiedziało niewielu znajomych – w tamtych czasach blog był egzotyką, poza tym publikowałam tam historie, opowiadania i wiersze, których pewnie teraz bym się wstydziła. Zachowawczo nie chwaliłam się swoim grafomaństwem. Ktoś go jednak czytał, komentował i być może właśnie dlatego nadal piszę. To miejsce jest dojrzałą kontynuacją tamtego pisadła. Cieszę się, że w końcu się na to zdobyłam 🙂

Nie obiecam regularnych, częstych wpisów. Nie zagwarantuję, że zawsze będą Ci się podobać. Postaram się jednak, by nie był to dla Ciebie stracony czas. Mam w głowie kilka tematów, resztę jak zwykle przywieje wiatr. Nie będę pisać długo, bo nie mam szans utrzymanie Twojego skupienia na dłużej. Rywalizuję w końcu z potęgą sieci, wszechmocą fejsa i… życiem pędzącym na złamanie karku.

Witaj. Zaczynamy.

Witaj