Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję

Budzik. Siku. Zęby. Pobudka. Śniadanie. Szybko-szybko. Garaż. Samochód. Przedszkole. Bądź grzeczna! Biuro. Kawa. Telefon. Mail. Drugi, trzeci, dwudziesty. Samochód. Przedszkole. Dom. Obiad. Zabawa. Kąpiel. Dobranoc Maluszku! Komputer. Netflix. Śpij dobrze!

Dzień za dniem. Życie w migawce. Pełne haseł i równoważników zdań. W głowie mnóstwo zadań i celów. Po całym dniu gadania, myślenia, rozwiązywania problemów nie chce się rozmawiać. Pogadamy o tym później. Chcę odpocząć.

Co u Ciebie nie jest tak ważne, jak to, że coś miałeś zrobić, coś obiecałaś, to trzeba ogarnąć. Znowu to samo. Nie chce się rozmawiać, lepiej powarczeć. Bo dzień był zły, bo lało, bo zimno, bo w sklepie znów były tylko dwie kasy czynne. Bo zapomniałeś. Jak zawsze. Bo nie umiesz czytać mi w myślach.

A przecież kiedyś to będzie nasza ostatnia rozmowa. Lakoniczne, zwyczajne poranne Pa! będzie odbijać się echem od ścian. Wspomnienie ostatnich słów wyryje się w głowie na długi czas. Nagle okaże się, że tak wiele było jeszcze do powiedzenia.

O czym będzie nasza ostatnia rozmowa?